Vážení rodiče, milé děti.

Každý měsíc pro naše Berušky připravíme několik úkolů, které si podle svého uvážení rozvrhněte.

Splněné úkoly nám zasílejte na naši e-mailovou adresu berusky.karantena@seznam.cz nebo do zpráv přes aplikaci WhatsApp.

Pro naše on-line setkávání budeme používat aplikaci Google Meet. Pro videohovor z PC či notebooku nemusíte aplikaci stahovat, uvidíme se přes prohlížeč Google Chrome. Pokud s námi budete ve spojení přes mobil, je třeba stáhnout aplikaci Meet pro Android, Meet pro iOS. Přes aplikaci WhatsApp Vám včas zašleme odkaz pro připojení i s heslem. Zároveň Vám napíšeme, co si máte k on-line setkání připravit. První on-line setkání bude ve čtvrtek 5. 11. 2020 od 15.00. Délka setkání bude zhruba 30 minut. Moc prosíme rodiče, aby u našeho setkání byl někdo dospělý a pomáhal nám překonávat technické potíže.

Pevně věříme, že Vás i nás tato nová forma výuky bude bavit.

Doufáme, že tuto těžkou dobu překonáme. Těšíme na osobní setkávání s Vámi všemi u nás ve školce.

Zuzka a Danča
paní učitelky třídy Beruška