Vážení rodiče, milé děti!

Naše školka je, stejně jako většina dalších, zavřená kvůli bezpečnosti Vaší i paní učitelek.

Kdybychom do školky chodili, pečlivě bychom se připravovali na vstup do první třídy. Zpívali bychom, malovali, kreslili, stříhali, lepili, modelovali, hráli na flétny, cvičili, chodili na procházky a samozřejmě si i hráli. Ale to, že do školky nechodíme, neznamená, že to nemůžeme dělat doma.

Máme tu pro Vás několik úkolů, které dokážete splnit doma, na zahradě a v přírodě. Budeme rádi, když se nám pochlubíte, co jste doma zvládli. Když si s něčím nebudete vědět rady, můžete nám napsat a paní učitelky z Vaší třídy Vám velmi rády poradí. Splněné úkoly, obrázky, fotky, cokoliv Vás napadne, posílejte na e-mail Berusky.karantena@seznam.cz . Pokud budete souhlasit, rádi Vaše výtvory zveřejníme na našich internetových stránkách. Berušky, které hrají na flétnu, mohou trénovat i doma.

Těšíme se na Vaši spolupráci!